Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Kto mi pomôže pri výbere dverí?


Väčšinou človek už má nejakú predstavu ako zariadiť svoj domov, ale je bezradný pri výbere nábytku a doplnkov interiéru. Toto rozhodnutie sa častokrát nerodí ľahko, veď farba, tvar, materiál podlahy, dverí, nábytku, farba steny, celý interiér musí byť zladený.

Pri výbere dverí Vám radíme, aby ste vychádzali zo spoločenských miestností a zvážte aký celkový dizajn bývania si chcete vytvoriť. Odtieň dverí vo väčšine prípadov je prispôsobený farbe podlahy. Neodporúčame sa rozhodnúť podľa farby Vášho nábytku, keďže nábytok môže byť naozaj rýchlo opotrebovaný a vymenený.

Keď si vyberiete typ dreviny, znova si berte do úvahy celkový dizajn. Ak dlážku máte z buku, tak aj pri dverách si zvoľte buk.

Kľučka musí byť stabilná, je dobré, keď ju vyskúšate ešte pred kúpou. Farba a materiál vybranej kľučky by mali byť príjemné na dotyk i vzhľad. Dôležité aby sa hodila do interiéru Vášho domova.
Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

“V PECOSE nepoznajú termín "nedá sa". Vždy keď som riešil komplikované detaily z dreva, mohol som sa plne spoľahnúť na praktické znalosti a skúsenosti pána Nagya. Často prišiel s nápadmi a riešeniami, ktoré by som sám nevymyslel.

Na našej spolupráci oceňujem najmä jeho ústretovosť, úprimnú snahu pomôcť a vyhovieť ako i poradenstvo v optimalizácii nákladov výroby stolárskych atypov s cieľom dosiahnuť maximálnu funkčnú i estetickú úroveň. Je radosť spolupracovať s ľuďmi z Pecosu.

Ing. Arch. Patrik Paul
architekt / Bratislava”

Náš partner: www.sinterierdesign.eu