Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Prečo použiť drevo?


Drevo je jedinečný a veľmi vzácny materiál, jeho dlhoročná spoľahlivosť je overená odborníkmi už od starých čias. Má vynikajúce mechanické a konštrukčné vlastnosti, je ľahko udržiavateľné a pôsobí príjemne na psychiku človeka.

Drevo je mnohostranne využiteľná, univerzálna surovina. Z mechanických vlastností dreva sú najdôležitejšie pevnosť a pružnosť. Po skončení pôsobenia vonkajších síl (následkom je deformácia látky) je schopné sa vrátiť do pôvodného tvaru. Drevo je odolné voči mechanickému namáhaniu a má veľmi dobré tepelné vlastnosti. Je to materiál dobre opracovaťeľný, ľahko a jednoducho udržiavateľný a zároveň všeobecne dostupný. Drevo ponúka možnosti spracovania bez odpadov, nezaťažuje prostredie a je recyklovateľné.

Drevo vyniká aj vysokou estetickou hodnotou, je to v prvom rade prírodný materiál, napomáha vytvoreniu príjemného prostredia a pocitu pohody. Vďaka jeho variabilnosti pri tvorbe rôznych tvarov, foriem, každý detail sa môže byť vyhotovený presne podľa našich predstáv a kreatívnych nápadov.
Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

Týmto sa chcem vašej firme a jej pracovníkom POĎAKOVAŤ za dobre vykonanú prácu na mojej Zákazke - Pálffyho ul. Čierna Voda.

V dnešnej dobe žiaľ nie je celkom bežné, že dodávateľ odvedie 100%-nú prácu a preto stavebníka poteší, ak sa to stane.

Ešte raz Ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov.

Ing.Pavol Tekula
statik- špecialista

ZIPP Bratislava spol.s r.o.
Stará Vajnorská 16, Bratislava

Náš partner: www.sinterierdesign.eu