Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Prečo použiť drevo?


Drevo je jedinečný a veľmi vzácny materiál, jeho dlhoročná spoľahlivosť je overená odborníkmi už od starých čias. Má vynikajúce mechanické a konštrukčné vlastnosti, je ľahko udržiavateľné a pôsobí príjemne na psychiku človeka.

Drevo je mnohostranne využiteľná, univerzálna surovina. Z mechanických vlastností dreva sú najdôležitejšie pevnosť a pružnosť. Po skončení pôsobenia vonkajších síl (následkom je deformácia látky) je schopné sa vrátiť do pôvodného tvaru. Drevo je odolné voči mechanickému namáhaniu a má veľmi dobré tepelné vlastnosti. Je to materiál dobre opracovaťeľný, ľahko a jednoducho udržiavateľný a zároveň všeobecne dostupný. Drevo ponúka možnosti spracovania bez odpadov, nezaťažuje prostredie a je recyklovateľné.

Drevo vyniká aj vysokou estetickou hodnotou, je to v prvom rade prírodný materiál, napomáha vytvoreniu príjemného prostredia a pocitu pohody. Vďaka jeho variabilnosti pri tvorbe rôznych tvarov, foriem, každý detail sa môže byť vyhotovený presne podľa našich predstáv a kreatívnych nápadov.
Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

“V PECOSE nepoznajú termín "nedá sa". Vždy keď som riešil komplikované detaily z dreva, mohol som sa plne spoľahnúť na praktické znalosti a skúsenosti pána Nagya. Často prišiel s nápadmi a riešeniami, ktoré by som sám nevymyslel.

Na našej spolupráci oceňujem najmä jeho ústretovosť, úprimnú snahu pomôcť a vyhovieť ako i poradenstvo v optimalizácii nákladov výroby stolárskych atypov s cieľom dosiahnuť maximálnu funkčnú i estetickú úroveň. Je radosť spolupracovať s ľuďmi z Pecosu.

Ing. Arch. Patrik Paul
architekt / Bratislava”

Náš partner: www.sinterierdesign.eu