Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Kto mi pomôže pri výbere dverí?


Väčšinou človek už má nejakú predstavu ako zariadiť svoj domov, ale je bezradný pri výbere nábytku a doplnkov interiéru. Toto rozhodnutie sa častokrát nerodí ľahko, veď farba, tvar, materiál podlahy, dverí, nábytku, farba steny, celý interiér musí byť zladený.

Pri výbere dverí Vám radíme, aby ste vychádzali zo spoločenských miestností a zvážte aký celkový dizajn bývania si chcete vytvoriť. Odtieň dverí vo väčšine prípadov je prispôsobený farbe podlahy. Neodporúčame sa rozhodnúť podľa farby Vášho nábytku, keďže nábytok môže byť naozaj rýchlo opotrebovaný a vymenený.

Keď si vyberiete typ dreviny, znova si berte do úvahy celkový dizajn. Ak dlážku máte z buku, tak aj pri dverách si zvoľte buk.

Kľučka musí byť stabilná, je dobré, keď ju vyskúšate ešte pred kúpou. Farba a materiál vybranej kľučky by mali byť príjemné na dotyk i vzhľad. Dôležité aby sa hodila do interiéru Vášho domova.
Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

Týmto sa chcem vašej firme a jej pracovníkom POĎAKOVAŤ za dobre vykonanú prácu na mojej Zákazke - Pálffyho ul. Čierna Voda.

V dnešnej dobe žiaľ nie je celkom bežné, že dodávateľ odvedie 100%-nú prácu a preto stavebníka poteší, ak sa to stane.

Ešte raz Ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov.

Ing.Pavol Tekula
statik- špecialista

ZIPP Bratislava spol.s r.o.
Stará Vajnorská 16, Bratislava

Náš partner: www.sinterierdesign.eu