Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Ako ošetrovať drevený nábytok?


Na trhu sa nájde široký sortiment produktov na ošetrovanie a čistenie dreveného nábytku. Tieto prípravky väčšinou obsahujú vosk alebo olej, aby nábytok bol odolný voči vlhkosti, prachu a zároveň dodávajú drevu krásny lesk.

drevený nábytok 1Drevený nábytok je citlivý na vodu, treba ho očistiť len vlhkou, mäkkou handrou a následne rýchlo dosucha vyutierať. Často sa na drevenom nábytku vzniknú ryhy. Ako jednoducho vznikli, tak jednoducho sa dajú odstrániť. Stačí ich natrieť vazelínou, nechať ju pôsobiť jeden deň a natreté miesto jemne preleštiť. Škrabance dreveného nábytku môžu byť odstránené s jódovou tinktúrou, ktorú treba rozpustiť v destilovanej vode.
Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

“V PECOSE nepoznajú termín "nedá sa". Vždy keď som riešil komplikované detaily z dreva, mohol som sa plne spoľahnúť na praktické znalosti a skúsenosti pána Nagya. Často prišiel s nápadmi a riešeniami, ktoré by som sám nevymyslel.

Na našej spolupráci oceňujem najmä jeho ústretovosť, úprimnú snahu pomôcť a vyhovieť ako i poradenstvo v optimalizácii nákladov výroby stolárskych atypov s cieľom dosiahnuť maximálnu funkčnú i estetickú úroveň. Je radosť spolupracovať s ľuďmi z Pecosu.

Ing. Arch. Patrik Paul
architekt / Bratislava”

Náš partner: www.sinterierdesign.eu