Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov

Záhradný nábytok


Váš nový záhradný nábytok by ste mali naolejovať hneď po vybalení. Predtým sa nesmie ani umývať. Pleseň a huby môžu váš nábytok ohroziť, aj keď ho pravidelne napúšťate olejom. Najčastejším znakom napadnutia sú tmavé až čierne škvrny..

záhradný nábytokDrevo reaguje rôznym spôsobom na rôzne počasie. Aby ste ochránili váš nábytok pred vznikom prasklín a pokrivení, pravidelne by ste mali skrutky v nábytku uťahovať.

V zimnom období je potrebné svoj záhradný nábytok správne uskladniť. Nie však na teplé a suché miesto. Nezakrývajte ho plastovými fóliami, pretože drevo by mohlo zhniť alebo splesnivieť.


Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Čo o nás povedali:

“V PECOSE nepoznajú termín "nedá sa". Vždy keď som riešil komplikované detaily z dreva, mohol som sa plne spoľahnúť na praktické znalosti a skúsenosti pána Nagya. Často prišiel s nápadmi a riešeniami, ktoré by som sám nevymyslel.

Na našej spolupráci oceňujem najmä jeho ústretovosť, úprimnú snahu pomôcť a vyhovieť ako i poradenstvo v optimalizácii nákladov výroby stolárskych atypov s cieľom dosiahnuť maximálnu funkčnú i estetickú úroveň. Je radosť spolupracovať s ľuďmi z Pecosu.

Ing. Arch. Patrik Paul
architekt / Bratislava”

Náš partner: www.sinterierdesign.eu